KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Komisje Rektorskie i Senackie

  • Senacka Komisja ds. Dydaktycznych i Studenckich:

WR-E - Katarzyna Ujma, kasia096@interia.pl
WTŻ - Katarzyna Petka, kasiapetka@gmail.com
WR-E - Emil Gardiasz, gardiaszemil@gmail.com
WL - Piotr Łabno, labnopiotr@gmail.com

  • Sąd Koleżeński:

WHiBZ - Joanna Cichoń, joanna_cichon@o2.pl
WL - Dorota Pomorska, ja_dorota6@onet.eu
WIŚiG - Aleksandra Szabucka, olikordia@gmail.com
WTŻ - Piotr Żelazowski, petrek@interia.eu
WIPiE - Justyna Pawłowicz, justyna_pawlowicz@interia.pl
WR-E - Aleksandra Gonera, ola.gonera@gmail.com
WBiO - Jacek Bednarek, bugaj2@onet.eu

  • Komisja Dyscyplinarna dla Studentów i Doktorantów:

WTŻ - Dagmara Poniewska, dagmara.poniewska@gmail.com
WBiO - Dominika Szczepek, dominika.szczepek@gmail.com
WR-E - Radosław Durlik, radosław.durlik@wp.pl
WTŻ - Katarzyna Faff, katarzynafaf@interia.pl
WL - Monika Gach, monika-gach@wp.pl
WHiBZ - Michał Marszałek, marszalek_michal@wp.pl
WIŚiG - Aleksandra Sankowska, ola-snakowska@wp.pl

  • Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla Studentów i Doktorantów:

WR-E - Emil Gardiasz, gardiaszemil@gmail.com
WIPiE - Klaudia Nocoń, klaudia.nocon@wp.pl
WHiBZ - Monika Gołdyn, mgoldyn@interia.eu
WL - Karolina Polaszek, karolina.polaszek93@gmail.com
WTŻ - Joanna Szmulik, asiaaa_aaa@o2.pl
WIŚiG - Łukasz Szłucha, lukasz_szalucha@interia.pl
WBiO - Dominika Szymczyk, doniacabin@op.pl

  • Odwoławcza Komisja Stypendialna:

WR-E - Rafał Nasiadka, rnasiadka@gmail.com
WR-E - Aleksandra Gonera, ola.gonera@gmail.com
WHiBZ - Malwina Bajerska, malwinasiemce@op.pl
WHiBZ - Justyna Stanek, skarioka9@gmail.com
WTŻ - Paulina Włodarczyk, paulina_twin@vp.pl
WTŻ - Radosław Leś, radoslaw.les@gmail.com
WBiO - Kinga Klimek, kinga.beata.klimek@gmail.com
WBiO - Dominika Szymczyk, doniacabin@op.pl
WIŚiG - Paulina Wincenciak, wincenciak.paulina@gmail.com
WIŚiG - Aleksandra Tyrpa, atyrpa.94@gmail.com
WL - Róża Działach, roza.dzialach@krinner.info.pl
WL - Monika Gach, monika-gach@wp.pl
WIPiE - Mariola Latowska, m_latowska@wp.pl
WIPiE - Paweł Fliśnik, pawu92@gmail.com
UCMW UJ-UR - Anita Jastrzębska, jaanita@onet.eu
UCMW UJ-UR - Julia Kofin

  • Senacka Komisja ds. Organizacyjno-Statutowych:

WR-E - Emil Gardiasz, gardiaszemil@gmail.com

  • Senacka Komisja ds. Inwestycji i Remontów:

WIŚiG - Karolina Bartocha, bartoszka03@wp.pl

  • Senacka Komisja ds. Budżetu:

WR-E - Karolina Adamska, karolina1adamska@gmail.com

  • Rektorska Komisja ds. Własnego Funduszu Stypendialnego:

WR-E - Karolina Adamska, karolina1adamska@gmail.com

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, Redaktor     Polityka cookies